O nás

   Firma vznikla v roce 1991. V začátcích se zabývala instalatérskými, topenářskými a zámečnickými pracemi, na které se později specializovala. Se stoupající poptávkou zákazníků na prodej hutního a spojovacího materiálu vznikl v roce 1997 obchod a firma se stala smluvním prodejcem  Ferony Brno. Sortiment obchodu se stále rozšiřoval, dle požadavků zákazníků o nářadí, železářské zboží, gufera, klínové řemeny a mnoho dalšího.
   V roce 2002 jsme využili příležitosti a otevřeli druhý obchod na náměstí Krále Jiřího v Kunštátě a převedli do něj část sortimentu - kouřovinu, zahradnický program, drobné železářské zboží a další. Díky této expanzi se mohl kmenový obchod rozšířit o nový sortiment (speciální druhy nářadí, hutní a spojovací materiálu a také o ušlechtilé oceli). Souběžně s obchody stále fungovala zámečnická dílna, která se kromě běžné výroby začala zabývat i výrobou speciálních produktů do obchodů.
   V současnosti se rozšiřují služby "na klíč", broušení pilových listů, pilových řetězů a  také rozvoz materiálu. Do budoucna chystáme další rozšíření zákaznických služeb, navýšení skladových zásob, specializace ocelí a nové druhy zboží (pilové pásy, pilové řetězy, lesnický program,...).